Jedná se o prodej jednotky v osobním vlastnictví o celkové výměře 30 m2 o velikosti 1+kk nacházející se ve druhém nadzemním podlaží (1.p./4) panelového domu v Kuřimi na ulici Wolkerova.

Dispozice:

vstupní předsíň 6.4 s místem na vestavné skříně a s kuchyňskou linkou (není z dokumentace zatím vidět), koupelna 3.2 s vanou, umyvadlem a toaletou, pokoj 15.4 s výstupem na zasklenou lodžii 2.7 orientovanou na východ, sklepní kóje 2.3 umístěná v suterénu domu.

Jednotka prošla rekonstrukcí – nová WC mísa, nové umyvadlo, nové plastové balkonové dveře a nové plastové dvoukomorové okno (včetně žaluzií), nové nátěry zárubní, nová výmalba celého bytu. Co z fotografií není zatím vidět: zárubně již byly osazeny novými vnitřními dveřmi – do pokoje a koupelny, byla položena finální vinylová podlaha, zbývá už jen výměna nových vstupních dveří do jednotky z chodby domu (v procesu).

Měsíční náklady: 2.333 Kč nájemné včetně fondu oprav + 1.100 Kč elektřina. Průkaz energetické náročnosti budovy: třída C úsporná.

Neváhejte a prohlídku bytu si s makléřem domluvte ještě dnes. Prodávající strana si vyhrazuje právo vybrat si konkrétní kupující stranu na základě svých zvolených kritérií bez nutnosti zdůvodnění směrem k ostatním zájemcům o koupi.