Jedná se o prodej jednotky vymezené podle zákona o vlastnictví bytů o velikosti 3+kk o celkové podlahové ploše 105 m2 nacházející se v centru města Brna ve čtvrtém nadzemním podlaží (3.p./5) cihlového secesního domu na ulici Veveří s výhledem na Konečného náměstí poblíž polikliniky Zahradníkova s velmi dobrou možností parkování v okolí domu (modrá zóna á 200 Kč/rok).

Dispozice (viz. půdorys):

vstupní chodba, komora, dva velké pokoje se samostatnými vstupy z chodby s možností vzájemného vnitřního průchodu, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, kotlem a toaletou, obývací pokoj s kuchyňskou linkou a barovým protikusem, balkon, sklep, společná zahrada s dětským hřištěm, nedaleko park vhodný pro venčení psů.

Nemovité věci je možné vidět po předešlé telefonické domluvě v podstatě kdykoli. Neváhejte a prohlídku bytu si s makléřem domluvte ještě dnes. Volné ihned. PENB: třída „D“ méně úsporná.

Prodávající strana si vyhrazuje právo vybrat si konkrétní kupující stranu na základě svých zvolených kritérií bez nutnosti zdůvodnění směrem k ostatním zájemcům o koupi.