Nabízíme Vám k prodeji prostornou slunnou jednotku o velikosti 3+kk o celkové výměře 99 m2 nacházející se ve druhém patře ze dvou (3.NP) cihlového tříbytového domu v Rajhradě u Brna na klidné slepé ulici Volného v bezpečné residenční čtvrti v zástavbě rodinných domů. Prodej bytu je nabízen včetně vlastního parkovacího stání ve dvoře domu, v případě Vašeho zájmu je možný také odkup garáže.

Dispozice bytu (viz. půdorys):

vstupní chodba 10.2, šatna 2.6, komora 0.5, koupelna 6.6 (dvě umyvadla, zděný sprchový kout a rohová vana), samostatné WC 1.7, ložnice 14.5, pokoj 15.6, obývací pokoj 19.4 s kuchyňským koutem 15.9 (bez kuchyňské linky, ale vývody jsou připraveny), se spíží 1.4 a výstupem na balkon 10.4 m2, byt je vybaven interiérovými dveřmi v dekoru ořech, v chodbě jsou tmavě hnědé keramické dlažby, v pokojích je plovoucí podlaha s dekorem dřeva, pokoje mají samostatné vstupy z chodby, byt je řešen velmi prakticky s množstvím úložných prostor a navíc je možné využívat i úložný prostor na společné chodbě domu

Technické údaje:

vytápění bytu elektrickým kotlem, nosnou konstrukci budovy tvoří stěny z cihelného zdiva, střecha je sedlová se dřevěným krovem kryta pálenou taškovou krytinou, okna jsou plastová, stavba byla kolaudována v r. 2009, je průběžně udržována a nachází se ve velmi dobrém stavu

Rajhrad je plně občansky vybaven s vynikající dopravní dostupností do centra Brna nejen autem, ale také autobusem či vlakem. Pro sjednání vaší osobní prohlídky nás neváhejte kontaktovat ještě dnes, jsme vám plně k dispozici. Byt je volný v podstatě ihned.

Prodávající strana může po předešlé dohodě doložit reálnou spotřebu elektrické energie pro čtyřčlennou rodinu, a to až 10 let nazpět (nyní 2.600 Kč/měsíc). Prodávající strana si vyhrazuje právo vybrat si konkrétní kupující stranu na základě svých zvolených kritérií bez nutnosti zdůvodnění směrem k ostatním zájemcům o koupi.