Jedná se o prodej velmi hezké a kvalitně dispozičně řešené jednotky o celkové výměře 92 m2 – byt o velikosti 4+1 nacházející se ve třetím nadzemním podlaží (2.p./3) revitalizovaného panelového domu v Brně v městské části Líšeň na ulici Kosíkova.

Dispozice:

vstupní předsíň 13.45 se skříněmi na míru, kuchyň 11.68 s plně vybavenou linkou v masivu (plynový sporák, elektrická trouba, myčka nádobí), obývací pokoj 20.30 s výstupem na balkon 4.77 a ložnice 12.14 (to vše orientováno na východ) se vstupem do komory 3.38 (šatny), dětský pokoj 12.14 a studentský pokoj 12.31 (orientace na západ), zděné bytové jádro po rekonstrukci – koupelna 2.85 s vanou, umyvadlem a místem na pračku a sušičku, toaleta 1.03 je zvlášť, sklepní box o výměře 5 m2 umístěný v suterénu domu, podlahy – částečně jsou plovoucí a někde keramická dlažba, okna jsou plastová, v domě je rekonstruován nejen hlavní vstup do domu a k dispozici je velká kolárna a kočárkárna.

Z bytu je s ohledem na umístění na okraji sídliště nad Starou Líšní nádherný výhled. Nedaleko je Velká Klajdovka a rozsáhlý les, který lze považovat za vstupní bránu do CHKO Moravský kras. Poblíž je jako vyhledávaný cíl procházek či kolových vyjížděk i Mariánské údolí. Ve vzdálenosti 50 m od domu je školka a 100 m od domu je zastávka MHD, supermarket Albert a další obchody včetně lékárny a prostor poskytujících služby jsou vzdáleny 250 m, nově vystavěné sportovní hřiště je vzdáleno 100 m. Do centra města se dostanete přímým spojem za 19 minut, nájezd na dálnici D1 je vzdálen do 10 minut jízdy autem.

Pokud od svého dalšího bydlení očekáváte komfort a blízkost infrastruktury, přitom chcete být na dosah přírody, tak již dále nehledejte, toto je právě pro Vás. Neváhejte a volejte našeho makléře klidně ještě dnes, rád si s Vámi domluví termín Vaší osobní prohlídky.