Nabízíme Vám k prodeji světlý prostorný byt v udržovaném stavu v osobním vlastnictví o dispozici 4+1 o celkové výměře 77.9 m2 nacházející se v pátém nadzemním podlaží (4.p./8) revitalizovaného panelového domu v Brně v městské části Nový Lískovec na ulici Oblá.

Dispozice bytu:

vstupní chodba s vestavěnými skříněmi, tři samostatné neprůchozí pokoje orientované na severovýchod s výhledem na Kamenný vrch (viz. půdorys), zrekonstruovaná koupelna s vanou, samostatné WC, kuchyň s jídelním koutem, velký obývací pokoj s výstupem na zasklenou lodžii orientovanou na jihozápad, k bytu náleží sklepní koje umístěná v přízemí bytového domu, možnost využití společných prostor (kočárkárna a kolárna), měsíční náklady pro 4 osoby: 3.114 Kč.

Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností. V nejbližším okolí naleznete supermarket, zastávky MHD, dále MŠ, ZŠ, mateřské centrum, centrum volného času, lékaře, fitness centrum, Univerzitní kampus Brno Bohunice (zázemí nejen pro velké množství studentů, ale i firem) je vzdálen jen 2 zastávky MHD, stejně tak Nemocnice Brno Bohunice a obchodní centrum, výborná dostupnost do centra města i na dálnici D1. Volný čas je možné trávit v rozsáhlé přírodní rezervaci Kamenný vrch, která začíná jen pár set metrů od dveří do domu. V blízkosti je také sportovně rekreační areál Park pod Plachtami.

Vzhledem ke strategické pozici bytu doporučujeme nejen jako vhodné bydlení pro rodinu, ale také jako dlouhodobou investiční příležitost. Pro více informací o zakázce nebo pro informace týkající se možností financování nás prosím kontaktujte.

Průkaz energetické náročnosti budovy: třída C úsporná.