Nabízíme Vám ke koupi řadový zděný třípodlažní rodinný dům o zastavěné ploše 198 m2 nacházející se v Brně v městské části Komín na klidné ulici Závist s velmi dobrou možností parkování nejen v garáži, ale také na vlastním pozemku před domem (2 parkovací místa).

Dispozice:

suterén – garáž 30.0, přízemí – vstupní chodba 7.7, obývací pokoj 15.4, pokoj 20.9 do ulice (orientace JJZ), jídelna 11.8 s kuchyňskou linkou, výstup na spodní terasu 18.8 (dále je venku skleník 13.5 a horní terasa 18.2 – orientace SSV), koupelna 4.0 se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, skládek 16.5, schodiště, mezipatro – kuchyň 6.7, patro – koupelna 4.6 s vanou, umyvadlem a toaletou, pokoj 15.3 do zahrady (orientace SSV), pokoj 17.3 do ulice (orientace JJZ)

Výměry místností uvedené v inzerátu jsou pro Vás pouze orientační, v případě Vašeho zájmu o koupi Vám doporučujeme vlastní perfektní zaměření všeho. Průkaz energetické náročnosti budovy je v procesu vyhotovení, proto uvádíme energetickou třídu G.

Nemovité věci jsou již majiteli vyklizeny a dále neobývány, uvolnění je tudíž možné okamžitě. Prohlídky nemovitých věcí jsou možné po předešlé telefonické domluvě s makléřem v podstatě kdykoli.