Jedná se o prodej udržovaného cihlového řadového rodinného domu o velikosti 3+1 nacházejícího se v klidné ulici v obci Hrabětice (okr. Znojmo) poblíž Hrušovan nad Jevišovkou (4.4 km) a nedaleko rakouských hranic (7.8 km). Obec má velmi dobrou dopravní obslužnost a občanskou vybavenost, je zde základní i mateřská škola, obchod, pošta, knihovna apod.

Dispozice:

kuchyně je propojena s obývacím pokojem průhledem, další dva pokoje se samostatnými vstupy z chodby domu, chodba se rozšiřuje ve velmi světlou verandu, ze které je přístup na zatravněný dvůr, garáž je přístupná ze dvora a má klenbové stropy, na dvoře u stěny garáže vzniklo zákoutí se zastřešeným posezením, na dvůr je možné vjet díky širokým vratům, nad domem je rozlehlá půda.

Stavba je z pálených cihel, střešní krytina z pálených tašek. Dům byl pravidelně rekonstruován, další případné stavební úpravy je možné dodělávat průběžně až po nastěhování. Objekt Je připojen na veřejný vodovodní řád a plynovod, vytápění je nyní zajištěno lokálním plynovým topidlem WAW a krbovými kamny, ohřev vody je řešen pomocí elektrického bojleru umístěného v koupelně, odpady jsou svedeny do septiku (připojení na obecní kanalizaci je již připraveno).

Před domem je pás obecní zeleně. Vzniká tak prostor pro předzahrádku i další místa pro parkování vozidel. Dům je průběžně udržován, nachází se v dobrém stavu a je vhodný k okamžitému nastěhování. Po domluvě je možné přenechat částečně i vnitřní zařízení.

Upozorňujeme, že majiteli nemovitých věcí nebyl průkaz energetické náročnosti budovy zatím dodán, proto uvádíme třídu G. Pro více informací ohledně této nabídky a možnostech jejího financování nás neváhejte kontaktovat kdykoli.