Jste větší vícegenerační rodina, která je ráda pospolu, a přitom s potřebou dostatku soukromí pro každého z Vás? Hledáte rodinný dům s větším pozemkem a stavební parcelou z druhé strany pozemku na krásném klidném místě u rybníku, kde si jednou postaví dům Vaši potomci? Nebo „jen“ hledáte bydlení, které Vám nabídne zázemí pro Vaše podnikání – dílnu, garáže, skladovací prostory a možnost dostavit si další objekt na konci pozemku? Nebo hledáte dům se vzrostlým vinohradem a větší zahradou k hospodaření, abyste si plnili sen o soběstačnosti? Milujete retro, řemeslo, přírodu? Pokud ano, doporučujeme Vám shlédnout videoprohlídku níže prezentovaných nemovitých věcí.

Nabízíme Vám prodej zděného rodinného domu v současné době řešeného jako dvougenerační, který pochází z roku 1961 a stojí v místě původního selského stavení. Dům se nachází v průběžně udržovaném stavu bez nutnosti zásadní rekonstrukce v řadové zástavbě v centru obce Hrušky u Brna nedaleko Slavkova v okrese Vyškov na vlastním pozemku o celkové výměře 1571 m2. Dům si může zamilovat každý, kdo preferuje klid, chce být více v kontaktu s přírodou, přesto chce být v centru dění na vesnici „kde to žije“ a navíc v příjemné dojezdové vzdálenosti do okolních měst (Brno i Vyškov do 20 minut).

Dispozice domu:

přízemí – předsíň, kuchyň, ložnice, obývací pokoj, pracovna a koupelna s vanou a toaletou, půdní vestavba (rok 1995) – dva pokoje, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, půda ke skladování s možností rozšíření o další pokoj nebo kuchyň, výměnek ve spodní části zástavby vedoucí do dvora – veranda, kuchyň, ložnice, koupelna, komora, WC, součástí domu je garáž průjezdná na nádvoří, dům je částečně podsklepen – kotel, kamenná studna a skladovací prostory, k domu náleží dvorek se dvěma garážemi, na garáže navazuje prostorná dílna, nad garážemi a dílnou jsou další dva půdní prostory vhodné ke skladování, na pozemku jsou dále umístěny: malý vinohrad (100 hlav), domek s posezením u krbu a vstupem do vinného sklepa, dále sklep pro uskladnění zemědělských plodin, bazén, jezírko a dvě malé skalky, zahrada za dvorem je z větší části zatravněná, v zahradě jsou také ovocné stromy a záhon, na konci zahrady je přístřešek vhodný ke skladování nářadí, potřebné zemědělské techniky, popřípadě vozíku, obytného přívěsu či většího auta, na pozemek je možný příjezd ze zadní části vjezdem situovaným do klidné části obce. Dispozice domu, vinného sklípku a vybavenost obce naleznete ve fotodokumentaci včetně půdorysů jednotlivých podlaží a mapy okolí domu.

Inženýrské sítě: el. 220/380 V, plyn (rok 1993), obecní vodovod, vlastní studna, centrální plynový kotel, oboustranný krb přístupný z kuchyně a ložnice.

Za domem jsou dva rybníky – přes léto ráj rybářů, v zimě bruslařů, dále fotbalové hřiště, hřiště pro děti, volejbalové a nohejbalové hřiště a prostor zvaný „humna“, kde se pořádají různé venkovní společenské akce. Za výše vyjmenovaným už je řeka Litava, pole a okolní krajina, tedy příroda poskytující absolutní klid.