Jedná se o prodej prostoru sloužícího k podnikání o celkové výměře 99.5 m2, který je umístěn v přízemí bytového domu v Brně na okraji městské části Lesná na ulici Majdalenky s celodenně velmi dobrými parkovacími možnostmi, místem na nakládku a vykládku zboží a s výbornou dopravní dostupností nejen do centra města.

Dispozice:

rohový vstup přímo z ulice, celý prostor je řešen jako showroom – tři pracovní místa (recepce + dvě další), jednací místnost, skladové prostory, zázemí s kopírkou, plně vybavenou kuchyňkou s lednicí, archiv a dále koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a samostatná toaleta, možnost jiného dělení prostoru dle vlastních představ a potřeb, vhodné na kancelář, vzorkovnu, prodejnu apod. (např. květinářství, kadeřnictví, balíkovna či zásilkovna a jiné).

Prostor splňuje veškeré technické normy – vše nadstandardní. První majitel – uvolnění dohodou. Prohlídky jsou možné po předešlé telefonické domluvě s makléřem. Neváhejte a volejte ještě dnes – jsme tu již 24. rokem, rádi se postaráme i o Vás.