Jedná se o prodej prostoru sloužícího k podnikání o celkové výměře 99.5 m2, který je umístěn v přízemí bytového domu v Brně na okraji městské části Lesná na ulici Majdalenky s celodenně velmi dobrými parkovacími možnostmi, místem na nakládku a vykládku zboží a s výbornou dopravní dostupností nejen do centra města.

Dispozice:

rohový vstup přímo z ulice, celý prostor je řešen jako showroom – tři pracovní místa (recepce + dvě další), jednací místnost, skladové prostory, zázemí s kopírkou, plně vybavenou kuchyňkou s lednicí, archiv a dále koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a samostatná toaleta, možnost jiného dělení prostoru dle vlastních představ a potřeb, vhodné na kancelář, vzorkovnu či prodejnu, nebo možnost předělání na byt.

Prostor splňuje veškeré technické normy – vše nadstandardní, el. přípojka a rozvody 400 V jistič 32 A, vysokorychlostní počítačová síť pro 4 počítače, podlaha zpevněná na zátěž 1000 kg/m2. První majitel – uvolnění dohodou. Prohlídky jsou možné po předešlé telefonické domluvě s makléřem. Neváhejte a volejte ještě dnes – jsme tu již 25. rokem, rádi se postaráme i o Vás.

Prodávající strana si vyhrazuje právo vybrat si konkrétní kupující stranu na základě svých zvolených kritérií bez nutnosti zdůvodnění směrem k ostatním zájemcům o koupi.