Nabízíme Vám ke koupi lukrativní rovinatý stavební pozemek pravidelného obdélníkového tvaru (šíře cca 22 m, délka cca 37 m) o výměře 803 m2 vhodný pro výstavbu nejen rodinného domu přístupný ze státní komunikace ve městě Rajhradu na ulici Stará pošta.

Inženýrské sítě: elektřina, plyn a městská voda.

Na pozemku se nachází již vyklizený menší rodinný dům o zastavěné ploše cca 95 m2 určený k demolici nebo ke kompletní rekonstrukci. K dispozici je studie rekonstrukce a přístavby stávajícího domu, která Vám může sloužit jako inspirace, ale není podmínkou ji využít. Údaje z katastru nemovitostí: zastavěná plocha 318 m2 a zahrada 485 m2.

V sousedství pozemku jsou další rodinné domy a sklad s nerušivým provozem. Pozemek lze primárně využít nejen pro bydlení. Dle územního plánu se pozemek nachází ve stabilizované ploše města Rajhrad a jedná se konktrétně o plochu bydlení – smíšené obytné. Tyto plochy se smíšeným využitím umožňují kromě bydlení i široké spektrum činností a aktivit. Na pozemku mohou vzniknout různé stavby a zařízení (např. rekreační domy, veřejné občanské vybavení, komerční občanské vybavení, nerušící výroby, služeb, chovatelství, pěstitelství, atd.) v případě, že svým užíváním nenarušují užívání staveb a zařízení v okolí. Výšková regulace výstavby je dle ÚP maximálně 2NP + podkroví. Intenzita využití pozemku 50%, v případě řadové výstavby až 70%.

Pozemek nabízí velký investiční potenciál například pro bydlení spojené s podnikáním. Výměra pozemku a jeho dostatečná uliční šíře umožňují také jeho dělení na dvě samostatné parcely.

Rajhrad je plně občansky vybaven s výbornou dostupností do Brna. Pro více informací a možnosti prohlídky nás prosím neváhejte kontaktovat.