Nabízíme Vám k pronájmu prostorný byt o velikosti 2+kk o celkové výměře 55 m2 nacházející se ne severu města Brna v městské části Černá Pole na ulici Ryšánkova. Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží (3.p./5) cihlového bytového domu s výtahem, který disponuje výbornou dopravní dostupností do centra města (tramvaje č. 3, 5, 9).

Dispozice bytu: vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, topným žebříkem a přípojkou pro pračku, toaleta je zvlášť, kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou včetně spotřebičů (lednice, kombinovaný sporák, digestoř, mikrovlnná trouba a drobné spotřebiče) a komorou, ložnice.

Byt je po rozsáhlé rekonstrukci a nabízí se částečně zařízený (viz. fotodokumentace). V ložnici jsou renovované dřevěné parkety. V kuchyni a na chodbě je linoleum s dekorem dřeva. Z kuchyně je krásný výhled do vnitrobloku, pokoj má výhled do ulice Ryšánkova. Vytápění v pokojích zajišťují lokální plynová topidla. V koupelně je elektrický topný žebřík. Ohřev vody v koupelně je řešen plynovým kotlem, v kuchyni elektrickým průtokovým ohřívačem.

V nejbližším okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost jako jsou restaurace, bankomaty, potraviny, lékárna atd. Zastávky MHD jsou ve vzdálenosti do 200 m od domu.

Bydlení doporučujeme pro klidnou lokalitu s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra města. Volné ihned.