Jedná se o pronájem jednotky o velikosti 2+1 byt o celkové podlahové ploše 56 m2 nacházející se v šestém nadzemním podlaží (5.p./8) panelového domu v Brně v městské části Lesná na ulici Nezvalova.

Dispozice:

vstupní chodba s botníkem, věšákovou stěnou, zrcadlem a skříní, obývací pokoj se sedací soupravou a televizí, dále s nikou s možností využití jako pracovna či místo na spaní a výstupem na velkou prostornou lodžií orientovanou na jih se zahradním posezením (dvě křesla a stolek), potom ložnice (volný prostor) a také kuchyně s novou kuchyňskou linkou se sporákem, lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou a odvětrávanou spíží, nová zděná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, pračkou a toaletou.

Byt je vybaven novými spotřebiči, je zde úplně nová elektroinstalace, jsou zde nová plastová okna, nové PVC podlahy (v koupelně dlažba) a je nově vymalováno.

Nájemné a služby – celkem 16.500 Kč/měsíc. Peněžitá jistota (kauce) pro majitele – 16.500 Kč. Provize pro RK za zprostředkování obchodu a smluvní dokumentaci – 19.965 Kč.

Prohlídky bytu jsou možné po předešlé telefonické domluvě v podstatě kdykoli. Volné ihned. PENB – D.