Nabízíme Vám k pronájmu velmi pěkný a světlý byt o velikosti 2+1 o celkové výměře 54 m2 nacházející se ve druhém nadzemním podlaží (1.p./6) cihlového domu s výtahem v městě Brně ve vyhledávané lokalitě Veveří na ulici Úvoz.

Dispozice:

orientace západ, byt je po kompletní rekonstrukci plně vybavený, chodba s vestavným nábytkem na míru, koupelna s vanou a umyvadlem, toaleta zvlášť, neprůchozí pokoje – první pokoj 18.6 m2 vysoká manželská postel s úložným prostorem, velká zrcadlová šatní skříň, komoda, regálová stěna, TV stolek a psací stůl s pracovní židlí, druhý pokoj 17.0 m2 šatní skříň, komoda a psací stůl s kancelářskou židlí, kuchyň – kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči značky Whirlpool (myčka, horkovzdušná trouba, digestoř a vestavná lednice s mrazákem).

Možnost připojení internetu a kabel TV. Byt je vhodný pro max. 3 osoby. Parkování je možné ve dvorním traktu domu. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 17.500 Kč.

Dům se nachází v těsné blízkosti veškeré občanské vybavenosti a svojí polohou nabízí klidné bydlení v bezprostřední blízkosti centra města Brna – supermarket Albert, obchody, restaurace, kavárny, vinárny, koupaliště Kraví hora, Hrad Špilberk, Hvězdárna a planetárium Brno. Dům je nedaleko zastávek MHD tramvaje a trolejbusy – 3 minuty do centra a do 10 minut jste na Hlavním nádraží.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majitelem předložen. V souladu s právní úpravou uvádíme energetickou třídu G. Volné od 11/2021.