Jedná se o pronájem novostavby velmi pěkného kompletně zařízeného cihlového bytu o velikosti 2+kk o celkové výměře 56 m2 s lodžií 5 m2 nacházející se v prvním patře ze dvou (2.NP/3) v Bučovicích části Vícemilice na ulici Osvobození.

Dispozice:

vysoký standard, kuchyňská linka včetně spotřebičů – trouba, varná deska, digestoř, myčka a chladnička, obytná místnost o výměře 27.5 m2 je vybavena sedací soupravou, konferenčním stolkem, jídelním setem se 4 židlemi a stolkem pod televizí, v ložnici o výměře 13.6 m2 je manželská postel, komoda a velká prostorná skříň, v předsíni je také vestavná skříň, koupelna je s vanou, umyvadlem a toaletou (po dohodě s pronajímatelem je možné byt dovybavit i pračkou), součástí pronájmu je také parkovací stání umístěné vedle domu a samozřejmostí je i možnost využití sklepní kóje, možnost připojení internetu a kabel TV

Dobrá občanská vybavenost a výborná dopravní obslužnost (vlak i autobus). Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majiteli předložen. V souladu s právní úpravou uvádíme energetickou třídu G. Majitelé požadují vratnou kauci (jistotu) ve výši 20.000 Kč. Nízké měsíční náklady na bydlení cca 3.000 Kč. Prohlídky bytu budou možné od 25.07.2022. Volné ihned.