Nabízíme Vám k pronájmu moderní rozsáhle zrekonstruovaný (r. 2020) zařízený byt o velikosti 2+kk o celkové výměře 36m2 nacházející se v přízemí rodinného domu (v domě celkem pouze 3 byty) v Rajhradě u Brna na ulici Volného (okolo pouze zástavba rodinných domů). Díky samostatnému vchodu do bytu tento nabízí naprosté soukromí. Součástí pronájmu je také parkovací stání ve dvoře. V případě Vašeho zájmu je možné si pronajmout za úplatu také garáž ve dvoře.

Dispozice bytu:

zádveří (4 m2), koupelna s vanou a WC (4.4 m2), obývací pokoj (14.7 m2) s kuchyňským koutem a výstupem na terasu (orientace SV), ložnice (12.55 m2), komora s technickým zázemím bytu (0.7 m2)

Vybavení bytu:

kuchyňská linka vybavená myčkou, sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, digestoří a lednicí s mrazničkou, podlahy jsou plovoucí s dekorem světlého dřeva, interiérové dveře jsou bílé, v koupelně je vana, umyvadlo, pračka a WC, obklady a dlažby v bytě mají odstíny tmavě šedé a béžové barvy, okna kryjí vnitřní žaluzie, vytápění a ohřev vody zajišťuje samostatný elektrický kotel.

Rajhrad je plně občansky vybaven s vynikající dopravní dostupností do centra Brna nejen autem, ale také autobusem či vlakem. Pro sjednání vaší osobní prohlídky nás neváhejte kontaktovat ještě dnes, jsme vám plně k dispozici. Byt bude volný od 01.09.2022 nebo po domluvě. Majitelé preferují dlouhodobý pronájem.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím majiteli předložen. V souladu s právní úpravou uvádíme energetickou třídu G.