Jedná se o prodej mezonetové jednotky vymezené podle zákona o vlastnictví bytů – byt o velikosti 3+1 o celkové podlahové ploše 84.5 m2 nacházející se ve druhém a třetím nadzemním podlaží (1.-2.p./2) cihlového domu v centru Olomouce na ulici tř. Svobody nedaleko obchodní galerie Šantovka (600 metrů) a poblíž gymnázia, filozofické fakulty, polikliniky, okresního soudu apod. V celé budově jsou jen tři jednotky – v přízemí domu je nebytový prostor a ve dvou patrech nad tím jsou pouze dva byty.

Dispozice bytu:

1. patro – vstupní předsíň 5.3, koupelna 4.3 s vanou a umyvadlem, toaleta 1.2 zvlášť, kuchyň 12.1 s výstupem na balkon 9.0, obývací pokoj 25.2 orientovaný na jihovýchod, schodiště do 2. patra – chodba 3.0, dva samostatné pokoje 17.7 a 15.7 orientované oba jak na jihozápad (střešní okna), tak i na severovýchod, původní dřevěná okna.

Druhé patro bytu bylo vystavěno a kolaudováno v roce 2001, nábytek vyrobený na míru v bytě zůstává. V roce 2005 proběhla rekonstrukce celého prvního patra (koupelny, toalety, rozvodů topení a vody, nové podlahy). V kuchyni zůstává lednice, pračka, trouba a sporák. Teplá voda v kuchyni je řešena přes průtokový ohřívač umístěný pod dřezem, vytápění celého bytu je plynem, v roce 2018 byl původní kotel vyměněn za kondenzační (termostat je v obývacím pokoji). Měsíční náklady: 3.000 Kč.

Volné ihned.