Jedná se o prodej jednotky vymezené podle zákona o vlastnictví bytů – byt o velikosti 3+1 o celkové podlahové ploše 80.34 m2 nacházející se ve druhém nadzemním podlaží (1.p./6) panelového bytového domu v Rosicích u Brna na ulici Kaštanová. Veškerou občanskou vybavenost najdete v okolí domu.

Dispozice bytu (viz. půdorys):

vstupní předsíň 9.87, koupelna 3.5 s vanou a umyvadlem, toaleta 0.91, kuchyň 9.2, spíž 0.35, obývací pokoj 20.2, studentský pokoj 16.1 a ložnice 16.1 s výstupem na lodžii 3.79, k jednotce náleží i sklep 4.1 umístěný v přízemí domu, měsíční náklady 2.500 Kč + fond oprav 714 Kč.

Průkaz energetické náročnosti budovy: C úsporná. Dům je celkově zateplen včetně střechy. Společenství vlastníků jednotek vybudovalo vlastní kaskádovou kotelnu doplněnou o solární panely – výrazná úspora nákladů na vytápění i ohřev vody. V domě jsou nové rozvody ve stoupačkách, na patě domu je namontována filtrační jednotka pro snížení tvrdosti vody (prodloužení životnosti vodovodních baterií, myček, praček). Měsíční splátka úvěru: 1.604 Kč.

Na domě je nainstalován kamerový systém. Za domem se nachází velké parkoviště, parkovat se dá i před domem. Výborné dopravní spojení vlakem i autobusem nejen do Brna.

Byt je vystěhovaný, již neobývaný. V případě zájmu a po dohodě s majiteli lze v bytě přenechat část vybavení. Volné ihned.