Jedná se o pronájem v podstatě nezařízené nově vymalované jednotky – byt o velikosti 2+1 se dvěma lodžiemi nacházející se ve čtvrtém nadzemním podlaží (3.p./3) panelového domu bez výtahu po kompletní revitalizaci (dům je zateplen, má novou fasádu a plastová okna) v Brně v městské části Žabovřesky v klidné lokalitě na ulici Foerstrova.

Dispozice bytu (viz. půdorys):

chodba, zděné bytové jádro – koupelna s vanou a skleněnou stěnou, umyvadlem, koupelnovým nábytkem a toaletou, velká komora (šatna s policovým systémem), ložnice (orientace na sever), kuchyně s kompletně zařízenou moderní kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči (myčka, varná deska, trouba, pračka) a lednicí, jídelním stolem se dvěma židlemi a výstupem na lodžii, obývací pokoj s výstupem na druhou lodžii (obě lodžie jsou orientovány na západ), podlahy – v pokojích jsou parkety, v ostatních částech bytu je dlažba, k bytu náleží i sklepní box umístěný mimo jednotku.

V nejbližším okolí domu se nachází spousta zeleně, dětské hřiště, sportovní areál, supermarket, mateřská a základní škola, kulturní dům. Doporučujeme vám tento byt pro klidnou lokalitu s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností do centra města.

Uvolnění bytu ihned.